First Time Pregnancy

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.2 MB
  • Version 2.8
  • Dil Türkçe
  • Firma amiiSolutions
First Time Pregnancy, kadın sağlığı ve hamileliği ile ilgili faydalı bilgilerin yeni adresidir.

First Time Pregnancy mobil uygulaması kadın sağlığı konusunda bir numaralı mobil uygulamadır. Uygulamayı Android  cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Annelik duygusunu hissedeceğiniz zaman geldi ve ne yapmanız gerektiği konusunda uygulamanızdan faydalanabilirsiniz. 

Özellikle ilk hamileliğiniz sırasında birçok soru veya bilgi eksikliği kendi sağlığınızla ilgili karışıklığa ve kaygılara neden olabilir. Uygulamamız sizi güvende tutmak için bir zaman çizelgesi, haftalık bilgi, son tarih hesaplama ve kilometre taşları sağlayarak gebeliğin çeşitli yönlerini keşfetme konusunda mükemmel bir fikir sunar.Çocuğunuzun doğumundan itibaren doğum gününe kadar size haftalık güncellemeler yaparken güzel resimler, fotoğraflar ve rahimdeki bebeğin ultrasonlar eşliğinde embriyodan yeni doğmuş bebeğe olan yolculuğu tasvir ederiz.

Uygulama, sağlığınız göz önünde bulundurularak bir tıp doktoru tarafından geliştirildi. Doğum genellikle gebelikten yaklaşık 38 hafta sonra gerçekleşir. Bu süre boyunca çocuğunuzu yakından takip edebilirsiniz. Bunun için First Time Pregnancy mobil uygulamasından faydalanmaktan geri kalmayın. Uygulama her an sizlere bilgi akışı sağlamak amacı ile her an sizin yanınızdadır. 

Daha Fazla Göster
First Time Pregnancy indir